Zasady rezerwacji

 1. Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Joga Gdynia, należy posiadać opłaconą kartę członkowską.

 2. Wszystkich uczestników zajęć obowiązuje miesięczna opłata członkowska w wysokości 20 zł. Jest ona ważna 28 dni, od dnia pierwszego wejścia na zajęcia.

 3. Opłaty karnetu lub karty członkowskiej należy dokonać w recepcji studia gotówką lub przelewem na konto przed zajęciami.

 4. Honorujemy pakiety sportowe:
  • Multisport Plus i Student,
  • FitProfit (1 wejście dzienne, każda kolejna godzina 20zł)
  • Medicover Sport (ilość wejść zależy od pakietu, każda godzina poza pakietem 20zł)

 5. Każde zajęcia można zobaczyć przed wykupieniem kursu. Nie ma możliwości pojedynczego wejścia na kurs.

Jeśli jesteś na tej stronie to znaczy, że planujesz przyjść na zajęcia jogi. O nic się nie martw, zadbamy o to, by Twoje pierwsze spotkanie z nami było bardzo przyjemne. Zanim przekroczysz próg naszej akademii przeczytaj kilka ważnych informacji:

Jogę praktykujemy boso, w ubraniu niekrępującym ruchów, wygodnym. Nie chodzi o to by dobrze wyglądać, ale by czuć się komfortowo, zatem ulubione dresy też będą ok.

Dla własnego komfortu przynieś swoją matę. Jesteś z nią w bliskim kontakcie, zatem warto by była tylko Twoja. Koce zapewniamy. Warto zaopatrzyć się w swoje własne klocki oraz pasek. W razie potrzeby zapytaj instruktora po zajęciach, pomoże Ci wybrać te najlepsze.

Przyjdź 15 minut przed zajęciami, aby spokojnie się przebrać i przygotować do praktyki. To taki czas dla Ciebie. Nie sprawdzaj telefonu, nie odpisuj w pośpiechu na maile. Po prostu usiądź lub połóż się na macie i korzystając z chwili dla siebie, poczekaj na zajęcia.

 • Karnet zakupić możesz w recepcji akademii przed zajęciami.
 • Opłaty możesz dokonać jedynie gotówką.
 • Karnety są na określoną ilość zajęć. Wszystkie wykupione wejścia musisz wykorzystać w terminie ważności karnetu.
 • Nie musisz co tydzień przychodzić na te same zajęcia, choć jest to zalecane. Jeżeli w danym tygodniu pasuje Ci inny dzień – zapraszamy. Upewnij się tylko, że grupa jest na Twoim poziomie.

Pamiętaj, że ćwiczymy w grupie, zatem dbamy o siebie nawzajem i respektujemy kilka zasad:

 • Każde zajęcia tworzą pewną całość – bądź wcześniej i nie wychodź z zajęć przed ich zakończeniem.
 • Podczas zajęć nie rozmawiaj i nie pomagaj innym uczestnikom bez wyraźnego polecenia nauczyciela.
 • Dbaj o porządek na sali w trakcie i po zajęciach - odnoś pomoce na miejsce.
 • Przed wejściem na salę wycisz lub wyłącz tel. komórkowy by nie rozpraszał Ciebie i innych podczas praktyki.
 • Nie jedz przed zajęciami. Między praktyką jogi a ostatnim dużym posiłkiem powinna być przerwa 3-4 godzinna (wyjątkowo, można zjeść coś małego ok.1,5-2 godz. przed ćwiczeniami). Po zajęciach powstrzymaj się od jedzenia przez co najmniej pół godziny.
 • Bezwzględnie nie ćwicz po spożyciu alkoholu, środków odurzających lub silnych leków.
 • Kilka godzin przed zajęciami nie korzystaj z sauny, solarium i nie przebywaj długo na słońcu.
 • Jeśli masz menstruację, problemy zdrowotne (przebyte ostatnio operacje, poważne choroby, kontuzje), lub po prostu źle się czujesz, poinformuj o tym nauczyciela przed rozpoczęciem sesji. Niektóre sytuacje wymagają indywidualnego doboru asan.

 

Praktykę jogi można rozpocząć w dowolnym momencie niezależnie od tego, czy jest to początek, czy środek miesiąca. Możesz dopisać się do grup na poziomie początkującym lub open.

Do grup zaawansowanych powinno się dołączać dopiero po kilku miesiącach regularnej praktyki lub za zgodą instruktora.

Nie ma żadnych przeciwskazań wiekowych by rozpocząć praktykę jogi Na naszych zajęciach ćwiczą osoby nastoletnie, dorośli i starsi, już w wieku emerytalnym. Ćwiczenia można rozpocząć od 15-16 roku życia. Górna granica nie istnieje.

Elżbieta, Królowa Belgii nauczyła się stać na głowie w wieku 80 lat. Mistrz jogi, twórca systemu, który praktykujemy - BKS Iyengar przez całe swoje życie aż do 96 roku życia codziennie ćwiczył przynajmniej 3 godziny.

Każdy ćwiczy na miarę swoich możliwości, a instruktor podpowiada łatwiejsze i trudniejsze wersje każdego ćwiczenia, w zależności od możliwości, zaawansowania i doskwierających dolegliwości.

TOP